nintendo ds lite games
 
NintendoHome
  ·  Kontakti
nds roms

NDS ROM files

Nintendo DS Aksesuāri

NDS Accessories and Add-Ons

nintendo ds accessoriesGBA / NDS Media Player
Nintendo will be releasing a DS memory-card adapter for the transfer of MPEG-4 video and MP3s (32 - 320kbps) to the DS and Gameboy Advance. It will use a GBA cartridge with a slot for SD media (MMC) and will be backwards compatible with the GBA. Retail price is set to be about $50 US - although no immediate plans exist to distribute the product in the US.

Nintendo: Please release this in the U.S. soon.

Nintendo has explicitly mentioned ripping TV shows and taking them with you - and I, for one, find it hard to imagine Nintendo releasing a media player that only uses one of the two DS screens - as GBA cartridges currently do.

If you agree - then this implys that access to both screens and potentially both processors is possible from the GBA slot - a tantalizing capability currently unconfirmed. As if this announcement weren't exciting enough without the ancillary possibilities for misuse.

If true, this means a way to reuse those writable GBA flash carts to load DS software including DS Linux, homebrew software and all the rest....

Renamer / Manager

ac adapter usa europe uk

 AC Adapters priekš ASV un Eiropas

GBA SP adapteri ir pilnībā savienojami ar Nintendo DS ja jūsu adaptris ir salauzts, pazudis vai ja tev ir vajadzīgs kad tu ceļo sameklē vai nu SP vai NDS AC adpteri.

movie player

  Movie Player (Compact Flash Card adapter)

Priekš GBA un NDS. Var spēlēt filmas, MP3, Sideshovus, Teksta failus un pat dažus(zem 2Mbit) emmulatorus NES un GB roms!

Drīz būs gatavs Play-Yan(MP3/MPEG4 plaiers) Droš digitāls SD / MMC karšu adapteris priekš tiem kuriem nav CF karšu.

potectors cases

  Nintendo Cases & Protectors

Tev vajadzēs šīs ja tu gribi aizsargāt savu dārgo DS kad tas tiek nēsāts apkārt un varētu netīšām nokrist. Cenas no 7$ līdz 15$ USD.

nds stylus pack

  Stylus 3-Pack

Ja tu jau pazaudēji tos kas nāca ar NDS - tad tu vari atsevišķi iegādāties trīs officiālos Nintendo DS irbulīšus.

ds tv tuner

  Nintendo DS TV Tuner (Anounced Pre-Order)

Priekš Nintendo DS un GBA SP. Officiāli licenzēts aksesuārs. Nepiecišamas 4 AAA baterijas - 6 stundām. Daudzi cilvēki par to sapņoja!

screen protector

  Dual Screen Protector

Aizsargā sava DS ekrānus no putekļiem, un pirkstu nospiedumiem. Ekrāna aizsargātāji, ar teksturizētu virsmu, pielīp uzreiz pie tava DS ekrāna lai aizsargātu to no skrāpējumiem.

replacement battery

  Replacement Battery Pack

Officiālās priekš Nintendo DS taisītās baterijas ir lieliskas bet tu vari ietaupīt naudu lietojot aizvietotājus GBA SP bateriju vai 3rd party Li-Ion NDS baterijas paku. Tā ir piemērota gariem ceļojumiem.

usb recharger cable

  USB Recharger Cable

Uzlādē savu Nintendo DS vai GBA SP caur jeb kuru USB portu (arī piezīmju datoriem) Var tikt lietots jeb kurā valstī visā pasaulē. Viegli pārnēsājams. Uzlādējas pilnībā mazāk nekā 3 stundās.

headphones

  DS Headphones

Šīs over-the-ear stila austiņas ietver  Nintendo DS logo uz katras puses, un kuras sver tikai 37 gramus, ir perfektas priekš klausīšanās pa ceļam.

nintendo flash cards

GBA Flash Cards for Nintendo DS

Neaizmirsīsim par BACKUP ierīcēm priekš Nintendo DS. Vēl gaida kad iznāks NDS romi bet līdz tam tu vari spēlēt GBA romus uz NDS izmantojot GBA Flash kartes.

Arī vienīgā iespēja kā spēlēt GB COLOR spēles uz Nintendo DS ir lietojot emolatorus un Flash Linkerus jo DS nav savienojams ar GBC kārtridžiem. 

 

 

 

 

Wario Ware Touched! – Wario’s back with touch-sensitive trickery

Pokémon Dash – high-speed Pokémon racing with Pikachu

Super Mario 64 DS – the classic returns with new features galore

 

 


2005 © NINTENDOLV